مشاوره 1000 ساعته حرف آخر

یکی از ویژگی­ های اساسی که باعث موفقیت موسسه حرف آخر در بین موسسات آموزشی شده است مشاوره 1000 ساعته حرف آخر و برنامه ریزی اختصاصی متناسب با منابع آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری است، به این صورت که دانش آموزان با تهیه پکیج ­های آموزشی می­توانند یک دفترچه برنامه ریزی اختصاصی متناسب با منابع آموزشی دریافت کنند که این برنامه ریزی­ های اختصاصی حاصل تلاش شبانه روزی اساتید و تبادل نظر در اتاق های فکر هفتگی این مجموعه بوده است.

مشاوره و برنامه ریزی 1000 ساعته حرف آخر

داشتن برنامه ریزی منسجم و هدفمند در کنار مشاوره کنکوری خوب و منابع معتبر یکی از سه ضلع مثلث موفقیت در کنکور را نشان می­دهد. یکی از رمزهای موفقیت در کلیه مراحل زندگی و به ویژه کنکور داشتن برنامه ریزی مناسب است.موسسه حرف آخر در هر زمان باقیمانده تا کنکور بر اساس استراتژی­های آموزشی یک برنامه اساسی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری طراحی می­کند. مشاوره و برنامه ریزی 1000 ساعته حرف آخر یک برنامه ریزی اختصاصی ویژه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم نظام جدید می­باشد.

برنامه 1000 ساعته نظام جدید حرف آخر

یکی از مشکلات اساسی  و دغدغه داوطلبان کنکوری نداشتن برنامه ریزی پیوسته و اصولی است. در مشاوره 1000 ساعته نظام جدید حرف آخر کلیه مباحث عمومی و تخصصی کتاب­ های درسی سال­ های دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت کامل یعنی از صفر تا صد آموزش داده شده است. اساتید حرف آخر با تجربه­ های سالانه خود در امر آموزش و با توجه به نیازهای آموزشی دانش آموزان برای هر مبحث درسی زمان خاصی را در نظر گرفته و به آموزش مفاهیم درسی پرداخته اند؛ علاوه بر برنامه ریزی دانش آموزان تا روز کنکور میتوانند از مشاوره رایگان حرف آخر بهرمند شوند.

برنامه 1000 ساعته

برنامه 4 ماهه نظام قدیم حرف آخر

برنامه 4 ماهه حرف آخر ویژه دانش آموزان نظام قدیم و همانند مشاوره 1000 ساعته میباشد. یکی از استراتژی ­های موفقیت آموز موسسه حرف آخر در امر آموزش مفاهیم درسی مدیریت زمان است و بر اساس برنامه ریزی­ های ویژه مطالعاتی صورت گرفته در برنامه 4 ماهه حرف آخر داوطلب کنکور می­تواند کلیه مباحث درسی عمومی و تخصصی را به صورت جامع از صفر تا صد در مدت 4 ماه آموزش ببیند و در ماه­های باقیمانده تا کنکور سراغ تست زنی و مرور برود.

برنامه 1000 ساعته نظام جدید

برنامه 1000 ساعته ویژه دانش آموزان نظام جدید می­باشد؛ که در فروشگاه حرف آخر قابل دریافت و مشاهده میباشد؛ با تغییر سیستم آموزشی کشور و مفهومی شدن سوالات کنکوری متاسفانه روش های تدریس اساتید همان روش­های قدیمی و تکراری هستند و پاسخگوی نیازهای دانش­ آموزان  و داوطلبان کنکوری نیستند، از این رو موسسه حرف آخر با به کارگیری اساتید با تجربه نیازهای اساسی داوطلبان کنکور را شناسایی کرده و بر اساس اولویت بندی این نیازها برنامه 1000 ساعته را طراحی کرده است. یکی از اهداف برنامه 1000 ساعته کمک به دانش آموزان برای مدیریت و ذخیره زمان مطالعه و به دست آوردن زمان کافی برای مرور و جمع بندی دروس میباشد .

مشاوره 1000 ساعته تجربی و ریاضی

مشاوره 1000 ساعته شامل کلیه دروس عمومی و تخصصی گروه­ های آزمایشی علوم تجربی و ریاضی می­باشد. کلیه مباحث درسی در این برنامه 1000 ساعته با تکیه بر مدیریت زمان و استفاده از انیمیشن سازی و تصویرسازی آموزش داده شده است؛ استفاده از انیمیشن سازی در آموزش با هدف عمق بخشیدن به مفاهیم درسی صورت می­گیرد. موسسه حرف آخر بر اساس هدف­ های رتبه پروری یک دفتر برنامه ریزی اختصاصی در کنار پکیج­ های آموزشی به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می­دهد.

برنامه هزار ساعته حرف آخر

نحوه مطالعه برنامه 1000 ساعته حرف آخر

اصول مطالعه در برنامه 1000 ساعته حرف آخر بر اساس استراتژی ­های صورت گرفته و آشنایی اساتید با منابع آموزشی و نیازهای اساسی دانش آموزان می­باشد. به این صورت که در برنامه 1000 ساعته مشخص شده است که دانش آموز هر درسی را در چه زمانی مطالعه کند و برای یادگیری هر کدام از مباحث چقدر وقت لازم است.برای مثال در درس زیست شناسی کامل برای شما مشخص کرده ایم که تا کجا را در آن روز مطالعه کنید و چقدر زمان صرف مرور و تست زنی در آن درس بکنید.

ویژگی­ های مشاوره 1000 ساعته حرف آخر

مشاوره 1000 ساعته حرف آخر شامل کلیه دروس عمومی و تخصصی گروه­های علوم تجربی و ریاضی می­باشد.در مشاوره 1000 ساعته یک برنامه قطاری در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار می­گیرد که بر اساس این برنامه ریزی قطاری دانش آموز می­داند که چه تایمی را برای یادگیری هر کدام ازمباحث درسی در نظر بگیرد و هر مبحثی را در چه زمانی مطالعه کند. در این برنامه ریزی قطاری یک سری ایستگاه­ های جبرانی در پایان هر هفته وجود دارد تا فرصتی به داوطلب بدهد تا یک مروری بر جمع بندی­ ها و نکات تستی آن هفته داشته باشد.

در درس­هایی مثل ریاضی و زیست یک سری مباحث وجود دارند که پیش نیاز یادگیری مباحث درسی دیگر می­باشند و کلیه این اولویت بندی­ ها در برنامه قطاری در نظر گرفته شده اند، پس رعایت کردن ترتیب جلسات در امر آموزش مفاهیم درسی از اصول مهم و اساسی برنامه 1000 ساعته می­باشد.

 در کنار آموزش مفاهیم درسی تست­های کنکوری داخل و خارج از کشور توسط اساتید بررسی می­شود و همچنین در این برنامه 1000 ساعته پکیجی به نام آزمون­ های مبحثی وجود دارد که نیاز دانش آموز برای شرکت در آزمون های کنکوری موسسات مختلف را رفع می­کند. 

روش تهیه برنامه 1000 ساعته حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز برای تهیه پکیج­ های آموزشی 1000 ساعته حرف آخر و دریافت رایگان برنامه 1000 ساعته می توانید به بخش فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید، و یا با مراجعه به بخش مشاوره کنکور با رتبه برترها و مشاو­رهای ارشد موسسه حرف آخر درارتباط باشید؛ همچنین برای رتبه برتر شدن و قبولی در رشته­ های برتر گروه­های آزمایشی علوم تجربی و ریاضی وارد طرح نخبگان موسسه حرف آخر شوید.

جهت دریافت مشاوره با مشاور ارشد موسسه حرف آخر جناب آقای افشین دشتی با شماره 09128626297 در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “مشاوره 1000 ساعته حرف آخر

 1. سینا خدایی گفت:

  سلام
  فاز دوم برنامه ۱۰۰۰ ساعته کی میاد ؟؟؟؟

  1. افشین دشتی گفت:

   سلام بله آماده شده

 2. رویا گفت:

  سلام برنامه هزارساعته فازدومش مال دوازدهم؟

  1. افشین دشتی گفت:

   سلام بله درسته

 3. رضاعلیپور گفت:

  توی برنامه هزارساعته حتماباید ازمون هم داد؟

  1. افشین دشتی گفت:

   خب خیلی ها هستن که با آزمون های حرف آخر پیش میرن مطمئن باشید که به شما کمک خیلی زیادی میکنه و نتیجه بهتری نسبت به بقیه آزمون ها خواهید داشت
   ولی در حالت کلی دست خودتونه میتونین آزمون ها رو کنسل کنید
   با تشکر

 4. ناشناس گفت:

  سلام فازدوم برنامه هزار ساعته چند ساعته؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر فاز دوم برنامه مطابق با زمان دی وی دی هاست و زمان بندی کل برنامه 1000 ساعته

 5. A.M گفت:

  سلام.ببخشید در برنامه هزار ساعته دهم یازدهم و دوازدهم جداگانه باید مطالعه کرد .یا همزمان به صورت ترکیبی؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر
   همراه با برنامه 1000 ساعته دی وی دی مشاوره و برنامه ریزی گذاشتیم که کامل شما رو در نوع استفاده از برنامه همرامی و هدایت کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید