مشاوره رایگان کنکور حرف آخر

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان کنکور حرف آخر تحولی بزرگی در زمینه آموزش میباشد، شما برای اینکه بتوانید به موفقیت در کنکور برسید حتما باید فاکتور های مختلفی را رعایت کنید، از بهترین آزمون های جامع گرفته تا معتبرترین منابع در زمینه کنکور به صورتی که شما بتوانید صفر تا صد منابع را در کمترین زمان ممکن مطالعه کنید و زمان کافی برای مرور و جمع بندی و حل تست از سال های گذشته کنکور داشته باشید.

کنکور اصلا جای مناسبی برای آزمون و خطا نمیباشد، دانش آموزان عزیز باید قبل از کنکور خود را در شرایط های مختلف و شبیه به کنکور بسنجند، تا با کمترین اشتباه ممکن بتواند بهترین رتبه را در کنکور به دست بیاورند، پس همواره باید با یک مشاوره زبده و کار بلد و با تجربه که کامل به شرایط کنکور آشنایی دارد پشتیبان و راهنمای شما در مسیر پر فراز و نشیب کنکور باشد تا به اشتباه از مسیر موفقیت گمراه نشوید.

مشاوره تخصصی کنکور تجربی حرف آخر

مشاوره تخصصی کنکور تجربی حرف آخر به صورت کاملا حرفه ای توسط مشاوران رتبه برتر حرف آخر انجام میشود، لازم به ذکر است فقط دانش آموزان حرف آخری میتوانند از این مزایای مشاوره تخصصی بهرمند بشوند، مشاوره به تنهایی راه رسیدن به موفقیت نمیباشد در کنار بحث مشاوره، برنامه ریزی هم باید برای دانش آموزان در نظر گرفت، مشاوره در کنار برنامه ریزی 2 رکن اصلی در رسیدن به موفقیت شما عزیزان میباشد.

مشاوران حرف آخر چه کسانی هستند؟

مشاوران حرف آخر عمدتا از بین رتبه برترهای کنکوری انتخاب میشوند که خود قبلا از پکیج های حرف آخر استفاده کرده اند، دلیل اصلی این کار این بوده است که مشاوران رتبه برتر خود کامل با سیستم مجموعه حرف آخر آشنایی کامل داشته باشند، و بتوانند به صورت کامل دانش آموزان را در شرایط مختلف راهنمایی کنند و در صورت داشتن سوالی بتوانند به بهترین شکل ممکن به سوالات دانش آموزان پاسخ درست و جامع و کاملی بدهند.

شما عزیزان جهت دریافت مشاوره و ارتباط مستقیم با موسسه حرف آخر در تهران و ارتباط گرفتن با رتبه برترهای سالهای قبل کافیست با شماره 09128626297 تماس مسقیم بگیرید و یا به همین شماره کلمه مشاوره رایگان را ارسال نمایید، مشاوران ارشد ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

مشاوره رایگان حرف آخری

اسامی برخی از مشاوران ارشد حرف اخر

روزانه دانش آموزان خیلی زیادی هستن که با مجموعه حرف آخر در تماس هستند و اسامی مشاوران حرف آخر را از ما جویا میشوند، در همین راستا حرف آخر برای بهتر پیش رفتن روند مشاوره دادن و راهنمایی کردن به دانش آموزان مشاوران خیلی زیادی را جذب کرده است، به همین خاطر در اینجا میخواهیم اسامی برخی از مشاوران برتر و رتبه پرور حرف آخر را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با آنها در صورت لزوم در ارتباط باشید.

آقای افشین دشتی مشاور ارشد مجموعه حرف آخر

آرمان کهساری مشاور برتر حرف آخر

میلاد نیک پور مشاور حرف آخر

پیمان مسعودی مشاور حرف آخر

اسرا سیدی مشاور حرف آخر

معصومه علی نیا مشاور برتر حرف اخر

میترا محبی مشاور حرف آخر

زهرا محمودی مشاور حرف آخر

سعید نهاوندی مشاوره حرف آخر

سودا رحمانی مشاوره حرف آخر

اسرین ادهمی مشاور حرف آخر

امید افشار مشاور حرف آخر

الهام رضایی مشاور حرف آخر

شهین عمرانی مشاور حرف اخر

فهیمه رادمهر مشاور حرف اخر

افروز کرمی مشاور حرف اخر

سروین سلیمان پور (دندان بهشتی)

امید راد (دندان تهران)

علی شمسی (پزشک عمومی)

نوبخت کامرانی مشاور حرف آخر

مشاوره رایگان تلفنی حرف آخر

دانش آموزانی که در تهران ساکن هستند میتوانند به صورت حضوری به موسسه حرف آخر مراجعه کنند و تمامی سوالات و مشکلات خود را از مشاوران رتبه برتر در میان بگذارند، لازم به ذکر است جهت دریافت مشاوره حضوری قبلا از تشریف فرمایی به شماره 09128626297 تماس بگیرید و وقت قبلی جهت مشاوره رزرو نمایید، همچنین کسانی که امکان مشاوره حضوری را ندارند میتوانند از مشاوره تلفنی حرف آخر بهرمند شوند.

کیفیت مشاوره حضوری حرف آخر با مشاوره تلفنی تفاوت آنچنانی ندارد چون در هر صورت شما با رتبه برتر های حرف آخر در ارتباط هستید و به بهترین شکل ممکن شما مشاوره و راهنمایی میشوید، پس حتما لازم نیست که برای دریافت مشاوره به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر در تهران مراجعه نمایید.

مشاوره حرف آخری

مشاوره کنکور ریاضی رایگان

بهترین مشاور کنکور ریاضی حرف آخر کسی است که علاوه بر داشتن تجربه کافی در زمینه مشاوره تحصیلی، بتواند نقاط قوت و ضعف دانش آموز را بشناسد و بتواند نقاط قوت او را تثبیت و نقاط ضعف او را با روشها، ابزارها و امکانات مختلف پوشش دهد، و دانش آموزان را به سمت رسیدن به رشته های تاپ  هدایت نمایند، مشاور خوب باید یک متخصص در امر برنامه ریزی باشد و به نوعی برنامه ریزی کند که بتواند از تمام استعدادها و توانایی های یک داوطلب استفاده کند و بیشترین بازدهی را با طراحی یک برنامه ریزی دقیق برای دانش آموز به وجود بیاورد.

مشاوره کنکور انسانی رایگان

مشاوره کنکور انسانی یکی از کلمات پر سرچ این روزهای کنکور ایران میباشد، زیرا دانش آموزان خیلی زیادی هستند که به دنبال رسیدن به دانشگاه های حقوق و فرهنگیان می باشند در همین راستا به دنبال منابع خوب برای کنکور و مشاوره و برنامه ریزی در جهت رسیدن به اهداف خود هستند، اما متاسفانه به دلیل رقابت کمتر رشته انسانی در کنار رشته های تجربی و ریاضی باعث شده است که این رشته مورد کم لطفی از سوی مشاوران و موسسات کنکوری شود، اما جای نگرانی نیست و ما تصمیم گرفته ایم که در این بازه زمانی تا کنکور بهترین منابع و مشاوره را به صورت رایگان به شما معرفی و در راستای کنکور به شما کمک کنیم.

تیم مشاوره کنکوری حرف اخر

به جرات میتوان گفت حرف آخر بزرگترین و بهترین مشاور های کنکوری و تحصیلی در سطح کشور را در اختیار دارد، زیرا از تمامی راه کار های رسیدن به موفقیت در زمینه مشاوره و برنامه ریزی برخودار هستند، هر ساله تعداد خیلی زیادی از رتبه برتر های سطح کشور را حرف آخر به خود اختصاص میدهد، زیرا از نظر منابع و برنامه ریزی و مشاوره سعی کرده ایم به بهترین شکل ممکن عمل کنیم تا همه بتوانند به هدفشان برسند.

مشاوران تحصیلی حرف آخر فقط یک هدف را دنبال میکند و آن هم رساندن دانش آموزان به اهداف و آرزوهایشان می باشد، شما میتوانید با شرکت در طرح نخبگان حرف آخر خود را در چند قدمی رویاهایتان ببینید.

مشاوره رایگان با رتبه برتر های حرف آخر

دلیل اینکه حرف آخر از رتبه برتر های سال های گذشته جهت تکمیل کادر مشاوره خود استفاده میکند فقط یک دلیل می تواند داشته باشد، آن هم رساندن دانش آموزان به اهدافشان آن هم توسط کسانی که خود این مسیر را پیموده اند و تمامی چم و خم این مسیر را می شناسند، اگر به دنبال مشاوره خوب و کار بلد میگردید بی تردید بهترین جا آکادمی حرف اخر می باشد.

مشاوره رایگان تحصیلی در شبکه های اجتماعی (وات ساپ ، تلگرام ، اینستاگرام )

مشاوره رایگان تحصیلی در شبکه های اجتماعی (واتساپ ، تلگرام ، اینستاگرام ) حرف آخر امکان پذیر شد ما اینجا سعی کردیم که شبکه های اجتماعی مشاوره ارشد موسسه حرف آخر را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم و امکان دسترسی به تمامی راه های ارتباطی جهت دریافت مشاوره را در اختیار شما قرار بدهیم، این کار باعث ایجاد تعامل بیشتر در بین شما و مشاوران ما می شود.

آدرس تلگرام حرف آخر جهت مشاوره رایگان با رتبه برتر های کنکور

آدرس اینستاگرام

واتساپ حرف آخر

دریافت مشاوره رایگان برای پایه متوسطه اول

شاید این سوال ایجاد شود که آیا حرف آخر فقط برای کنکور مشاوره رایگان دارد و کسانی که پایه تحصیلی متوسطه اول هستند نمی توانند از شماره رایگان این مجموعه استفاده کنند، اما خبر خوب این است که حرف آخر برای پایه هفتم، هشتم و نهم نیز هم منابع آموزشی تولید کرده است و هم مشاوره رایگان تحصیلی به این پایه اختصاص داده است، پس جای نگرانی برای دانش آموزان متوسطه اول وجود ندارد همه میتوانند از مشاوره رایگان ما نهایت بهره رو ببرند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “مشاوره رایگان کنکور حرف آخر

 1. نیما گفت:

  سلام و وقت بخیر
  من سال 80 کنکور دادم و پرستاری میخونم میخواستم دوباره کنکور بدم برای پزشکی با این شرایط که هم متاهلم و شاغل میتونم با پک های حرف اخر قبول بشم ؟

  1. افشین دشتی گفت:

   سلام دوست عزیز
   موسسه حرف آخر از چند جهت برای شما مفیده یکی بخاطر تصویری و انیمیشن بودن مطالب دوم بخاطر زمان کم پکیج ها برای شما خیلی به صرفه هستش مخصوصا شمایی که وقتتون برای خوندن کمه
   حالا شما میتونین با شماره که تو سایت قرار دادیم زنگ بزنید و یه مشاوره کامل با رتبه برترهای سالهای پیش ما داشته باشین
   با تشکر تیم مشاوره حرف آخر

 2. رامین عبادی گفت:

  سلام وقت بخیر
  ممنون بابت مطالب خوبتون
  من قبلا پکیج های شما رو دریافت کردم الان میخوام تابستون شروع کنم به خوندن بهم برنامه میدید ؟
  مشاورتون رایگانه یا هزینه داره ؟

  1. افشین دشتی گفت:

   سلام وقت بخیر ما طرح تابستانه برای دانش آموزان حرف آخر داریم میتونین در این طرح ثبت نام کنین و به هدفتون نزدیکتر بشین.

 3. فاطمه یادگاری گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  مشاوره حرف آخر به چه صورتی هستش و هزینه هم داره ؟؟؟

  1. افشین دشتی گفت:

   سلام و وقت بخیر
   مشاوره حرف آخر به صورت رایگان هستش در صورتی که شما محصولات این مجموعه رو استفاده کرده باشین
   و مشاوره در حد چند تا سوال هم کاملا رایگان هستش در صورتی که هیچ محصولی رو خریداری نکرده باشه

   1. مهدی گفت:

    سلام وقت بخیر من میخواستم با رتبه برتر های حرف آخر تماس بگیرم میشه راهنمایی کنید لطفا؟

    1. حرف آخر گفت:

     سلام و وقت بخیر
     امسال اعلام نتایج بشه حتما راهای ارتباطی رو بهتون میگیم

 4. سپهوند گفت:

  سلام و خسته نباشید ، ببخشید من سال ۸۵ دیپلم گرفتم و دانشگاه هم رفتم ولی دوست دارم دوباره برای پزشکی بخونم و برنامه های تلویزیونی تون رو هم دیدم خیلی از روش آموزشیش خوشم اومد، به نظرتون اگه من از الان شروع کنم با توجه به اینکه کنکور ۹۹ آخرین کنکور نظام قدیم هست میتونم به هدفم برسم؟

  1. افشین دشتی گفت:

   سلام و وقت بخیر
   بدون شک اگر هدف دارین با تلاش و پشکار بهش میرسین ؛ منابع حرف آخر طوری تدریس شدن که تمامی دانش آموزان مخصوصا اون دسته از کسایی که چندین ساله از درس دور بودن و میخوان تازه شروع کنن
   شما میتونین با شماره 09128626297 در تماس باشید و از جزئیات بیشتر حرف آخر با خبر بشین

 5. ریحانه گفت:

  سلام وقت بخیر؛ ببخشید من سال گذشته از محصولات شما خریداری کردم ولی کنکور نتیجه دلخواه نگرفتم و میخوام بازم شرکت کنم.امسال هم بهم مشاوره رایگان تعلق میگیره یا باید بازم از محصولات خریداری کنم تا مشاوره رایگان داشته باشم؟؟؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر ن مشکلی نداره شما با کدوم یک از مشاور های ما صحبت کردین میتونین امسال هم با ایشون پیش برید

 6. نکیتا گفت:

  مشاورتون عالی هستش ممنون از حرف آخر

 7. ویدا گفت:

  مشاوره شما واقعا رایگان هستش من چند تا سوال داشتم ازتون بپرسم؟

  1. حرف آخر گفت:

   بله به صورت رایگان هستش میتونین تماس بگیرید

 8. Zahra گفت:

  من یه سوال ازتون دارم من یک مشاوره ی رایگان از برنامه اتون هدیه گرفتم بعد میخواستم مشاورم رو عوض کنم میخواستم ببینم میشه این کار یا نه؟؟؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام با خط دفتر تماس بگیرید براتون اوکی میکنن

 9. نگار گفت:

  سلام خسته نباشین می خواستم بپرسم باید علاوه بر محصولات موسسه کتاب تست جدا هم بزنیم

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر
   در واقع به اندازه کافی تست کار شده ولی اگر به فکر رتبه خیلی خوبی هستین میتونین از کتاب تست هم استفاده کنید

 10. ...b... گفت:

  سلام… یه سوال داشتم…
  وقتی مشاوراتون یه پکیجی رو ارسال میکنن اسم خودشونو باید رو بسته ثبت کنن یا اسم مشاور ارشدشونو؟
  آخه چند وقت پیش که یکی از پکیج هاتونو برام ارسال کردن اسم مشاوری که باهام تماس گرفته بود رو بسته نبود و اسم یکی دیگه روش نوشته شده بود و برام خیلی عجیب و شک برانگیز بود.

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر حرف شما کاملا درسته و احتمالا یکی از همکاران این مشاور برای شما ثبت ارسالش رو انجام دادن که اسم ایشون روی لیبل بسته خورده

   1. ...b... گفت:

    ینی واقعا میشه به یه همچین مشاوری اعتماد کرد وقتی اسمی ازش نیست؟
    آخه مگه میشه یه نفر تماس بگیره اونوقت یکی دیگه که به قول خودشون مشاور ارشدشونه ارسال کنه پس خودش چیکارست…

    1. حرف آخر گفت:

     دلیلشو میتونین از مشاورتون بپرسین ؛ حتی اگ دوست داشتین از این به بعد سفارشاتتون رو از طریق 09128626297 بگیرید

 11. اشکان گفت:

  من 29 سالمه،از الان شروع کنم به خوندن میتونم کنکور 99 توو رشته تجربی موفق بشم

  1. حرف آخر گفت:

   سلام بله جهت مشاوره با شماره 09128626297 میتونین در تماس باشید

 12. مهدیه گفت:

  سلام ووقت بخیر,شماره تماس مشاور سروین سلیمان پور رومیخوام .تشکر

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   09104152396

 13. وحید گفت:

  سلام مشاور خوب فقط خانوم سیدی . با تشکر از شما

 14. Fati گفت:

  Salam man 17 sal daram v sal digeh konkor daram. ..mikham bazigari v kargardani bekhonam yani konkor bazigari v kargardani bedam ama hihci nemidonam misheh komakam konin?. Mrc

 15. مهدی گفت:

  سلام .. من خودم رشته تجربی میخونم سال دوازدهم با مشاور افشین دشتی کار میکنم ،ایشون یکی از بهترین مشاورین هستن هم پشتیبانی و هم خودشون پیگیر درسا هستن

  1. فقط خدا گفت:

   چه جالب مشاوره منم آقای دشتی هستن خیلی خوبن و
   با حوصله
   خدا حفظشون کنه

 16. مهناز گفت:

  هزینه مشاوره برای یکسال به چه صورتی هستش آیا ماهانست یا هفتگی یا جلسه ای ؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام و وقت بخیر
   اگر محصولات حرف آخر رو تهیه کرده باشید مشاوره تا یکسال برای شما به صورت رایگان همراه با پکیج تعلق میگیرد

   1. .... گفت:

    سلام درسته من مشاور داشتم چند تا هم داشتم ولی از هیچکدوم راضی نبودم
    فقط پک سفارش دادم و فرستادن نه برنامه مطالعاتی و نه مشاو ه روحی و درسی
    لطفا رسیدگی کنید
    من مشاور ارشد داشتم حالا اسم نمیبرم

 17. زینب گفت:

  سلام وقت بخیر
  مشاوره حرف آخر به صورت رایگانه یا هزینه داره ؟ و اگر هزینه داره هزینه مشاوره به چه صورتی هستش ؟

 18. احمد گفت:

  سلام وقت بخیر
  باتشکر ازمجموعه بسیار خوبتون
  واقعا اساتید حرف آخر عالیییی تدریس میکنن و به همه دوستام هم پیشنهاد دادم اوناهم تهیه کردن و خیلیی راضی ن.آقای دشتی عزیز ممنون ازشما وتیمتون بخاطر پیگیریهاتون ومعرفی این محصولات

 19. توحید گفت:

  مشاوره حرف آخر به صورت حضوری هستش یا تلفنی ؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای دانش آموزانی که ساکن تهران هستن به صورت حضوری میتونن تشریف بیارن دفتر مرکزی حرف آخر در میدان انقلاب ، دانش آموزانی هم که ساکن شهرستان ها هستن میتونن با شماره 02144383827 تماس بگیرین

 20. ناشناس گفت:

  سلام دوستان
  شماره خانم شهین عمرانی رو کسی داره

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر
   شماره تماس خانم شهین عمرانی : 09146347495

 21. ناشناس گفت:

  درود خسته نباشید ۴۵ روز تا کنکور مونده پکیج ۶۰۲۰تهیه کردم از دو روز پیش شروع کردم ولی چون کندخوانم نمیتونم پکیجها رو زود تمام کنم تعداد باکس ها هم زیاده ۱۰ تا ازمون هم دارم نمیدونم چ کنم پزشکی هم میخوام فقط پزشکی مشاورم میگه تو این مدت کم میشه قبول شد نمیدونم چ کنم کمکم کنید

 22. زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر خواستم بدونم مشاور ارشدی به نام خانم نقاشی در حرف اخر هست؟؟ شمارشونو میدید؟؟ ممنونم

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر
   با شماره 02144383827 در تماس باشید
   با تشکر

 23. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید . من پکیج شمارو دارم و سال ۱۴۰۰کنکور میدم میتونم تا اواخر دیماه فقط کتاب های پایه رو بخونم
  بعد از اول بهمن ماه شروع به خواندن کامل کنم.

 24. .... گفت:

  سلام من پارسال از محصولات حرف آخر استفاده کردم خیلیم راضیم
  الان خواهرم دهمه و میخاد از پک های ک قبلا خریدم بعضیاش استفاده کنه
  از لحاظ شرعی مشکل نداره؟
  چون از لحاظ مالی واقعا توان اینو نداریم مجددا پک بگیریم
  ممنون میشم سریعتر جواب بدید

 25. Rezvaneh_B_j گفت:

  سلام من محصولات حرف آخر رو تهیه کردم ولی بنا به یک دلایلی نتونستم با مشاورم در ارتباط بمونم و سال ۹۹ کنکور دادم و متاسفانه قبول نشدم ولی میخام برا سال ۱۴۰۰ از محصولاتی که تهیه کرده بودم استفاده کنم و به یک مشاور احتیاج دارم ولی هزینه ای نداره؟؟؟

 26. ... گفت:

  سلام من چند ماهه محصولات رو تهیه کردم مشاورم نه برنامه مطالعاتی و نه مشاوره درسی لطفا رسیدگی کنید بدون مشاور نمیشه

 27. Mersad گفت:

  سلام من دیپلم تجربی و لیسانس حسابداری دارم. میخوام امسال دوباره کنکور شرکت کنم به نظرتون میشه دانشگاه فرهنگیان قبول بشم ؟

 28. معصومه گفت:

  سلام امروز مشاور با من تماس گرفت و گفت میتونی ۲۰%حرف آخرو ب صورت رایگان دریافت کنی بعد نیم ساعت به من مشاوره داد میخاستم بدونم این مشاوره رایگانه یا نه؟؟؟؟؟
  لطفا جواب بدید مرسی*

 29. معصومه گفت:

  سلام
  مشاوره تلفنی رایگانه یا میخاد هزینه پرداخت کنی؟
  لطفا جواب بدید

  1. حرف آخر گفت:

   سلام رایگانه

 30. ناشناس گفت:

  سلام ی سوال داشتم
  من 20%رایگانه مجموعه حرف اخرو دریافت کردم با این حال میتونم از مشاوره رایگان موسسه استفاده کنم?

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر
   مشاوره ما مطابق با منابع ما هستش همراه با پکیج ها مشاوره رایگان دریافت میکنید ولی اگر در حد چند سوال باشه مشکلی نیست میتونین تماس بگیرید.

 31. علی گفت:

  سلام ببخشید من بسته حرف اخر رو که بیست درصد رایگان بود رو خریدم میخواستم بدونم که چند جلسه مشاوره رایگان داره ؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر بله میتونین از طریق مشاورتون پیگیر باشید
   با تشکر

  2. مهدیار گفت:

   سلام امکان مشاوره حضوری هم دارین؟

   1. حرف آخر گفت:

    سلام وقت بخیر
    در این شرایط کرونا فقط مشاوره تلفنی مقدور هستش

 32. خانم دکتر اینده گفت:

  من پکیج 5 روز با حرف اخر ر تهیه کردم می تونم از مشاوره رایگان استفاده کنم

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر
   با مشاوری که بهتون بسته رو هدیه دادن میتونین تماس بگیرید و از راهنمایشون بهره بگیرید
   و یا اینکه با شماره 02144383827 تماس بگیرید
   با تشکر

 33. مهر افزون گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخوام ازتون کمک بگیرم تو خرید محصولات حرف آخر به مشکل برخوردیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 34. محمدعلی گفت:

  سلام برای رشته انسانی هم مشاوره تخصصی دارین؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله میتونین از مشاوره ما هم استفاده کنید

 35. مردی گفت:

  سلام ببخشید شرایط دریافت مشاوره به چه صورتی هست؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر وارد لینک زیر بشین و فرم مورد نظر رو پرکنید

   https://harfe-akhar.net/advice-entrance-exam/

   در اسرع وقت با شما تماس میگیریم

 36. مینا قمیشی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  چند تا سوال مشاوره ای داشتم میتونین راهنمایم کنید

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   اگر سوالاتتون کوتاه هستش اینجا میتونین بپرسید در غیر این صورت برای جواب سوالاتتون تماس بگیرید

 37. الیاس گفت:

  سلام وقت بخیر. آقای دشتی ممنون بابت مشاوره خوبتون

  1. حرف آخر گفت:

   ممنون از شما

 38. علی گفت:

  سلام خسته نباشید چن بار تماس گرفتم اشغال همش

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر به دلیل تعداد بالای تماس به این شکل بوده

 39. Ars گفت:

  سلام خواستم تشکر کنم بابت مشاوره خوب آقای دشتی که همیشه همراهم بودم و تشکر بابت طرح نخبگان

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه
   ممنون از شما

 40. قهرمانی گفت:

  سلام ببخشید برای کنکور هنر هم مشاوره دارین؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   عمده مشاوره ما در خصوص رشته تجربی ریاضی و انسانی میشه

 41. مهسا گفت:

  سلام ببخشید موسسه حرف آخر برنامه ریزی هم انجام میده؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای دانش آموزایی که از ما منابع رو خریداری میکنند بله انجام میده
   با تشکر

 42. رزاقی گفت:

  سلام ببخشید من کارشناسی پرستاری هستم و خیلی علاقه دارم که دوباره برای رشته دندانپزشکی کنکور بدم، به نظرتون میتونم موفق بشم؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقتتون بخیر باشه
   بله میتونین این کارو انجام بدید برای شروع دوباره هیچ محدودیتی وجود نداره
   اگر مایل باشین حرف آخر میتونه تو این مسیر با شما همراه باشه

 43. رضوانی گفت:

  سلام برای رشته معارف هم محصول آموزشی دارین؟

  1. حرف آخر گفت:

   سلام خیر فعلا نداریم

 44. امجدی گفت:

  سلام من محصولات رو کامل تهیه کردم و خدا رو شکر هم از سبک آموزش و هم از مشاوره هاتون خیلی راضی هستم

  1. حرف آخر گفت:

   سلام خیلی ممنون

 45. الهام گفت:

  سلام وقت بخیر. برای قبولی در فرهنگیان بنظرتون الان شروع کنم میتونم قبول شم؟ لطفا راهنمایی م کنید.

  1. حرف آخر گفت:

   سلام وقت بخیر بستگی به منبع شما داره و وقتی که برای دروستون میذارید

 46. متین گفت:

  ببخشید برای مشاوره باید هزینه پرداخت کنیم؟
  من چند تا سوال دارم

  1. حرف آخر گفت:

   سلام در حد چند تا سوال باشه در خدمتتون هستیم همینجا بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید